loading...
پرسپولیس اردبیل

مدرسه فوتبال

مهندس بازدید : 2096 13 / 02 / 1395 نظرات (0)

مدرسه فوتبال پرسپولیس (اولین مدرسه فوتبال اردبیل) برای ترم تابستان درتمامی مقاطع سنی(نونهالان؛نوجوانان؛جوانان؛امیید؛بزرگسالان)ثبت نام می نماید.


مدارک لازم:
١_پرکردن فرم ثبت نام درمحل ثبت نام
٢ _ پرداخت شهریه (195/٠٠٠تومان)شهریه ترم تابستان 

مزایای مدرسه فوتبال:
١_اعطای یکدست لبا س ورزشی(جوراب،شورت،پیراهن)
٢_دراختیارگذاشتن زمین چمن طبیعی یا مصنوعی

٣_استفاده ازمربیان مجرب ودارای مدرک مربیگری از فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی
 ۴_آموزش اختصاصی دروازه بانی برای آنهایی که دوست دارند دروازه بان شوند
 ۵_ دراختیارگذاشتن امکانات ورزشی(توپ ،کاور،مانع و...)

در اختیار گذاشتن سرویس رفت و برگشت از نقاط مختلف شهر

آدرس ثبت نام در اول سایت نوشته شده است

بقیه دارد در ادامه مطلب ...

تاثیر تمرینات پلی متریک در بازیکنان فوتبال

مهندس بازدید : 734 08 / 02 / 1395 نظرات (1)

هر تمرین عضلانی که همراه با پرش باشد و هنگام اجراء آن رفلکس کشش عضله مورد استفاده قرار گیرد تمرین پلایومتریک خوانده میشود.
بررسی پیشرفت و بهبود رکوردها، مهارتها، تکنیک ها و تاکتیک های ورزشی در چند دهه گذشته نشانه گسترش و بسط زیربنای علمی و دانش محققین و مربیان ورزش بوده است. یافته های علمی در این زمینه در تنظیم و اجراء برنامههای تمرینی قهرمانان ورزشی نقش مهمی برعهده داشته است.
تمرینات ورزشی اصولاً موجب افزایش توانائی حرکتی انسان میشود، اما اگر بخواهیم این توانائی به مرز ایده آل برسد و نیز مستمر باشد، چه باید کرد؟ در این ارتباط اهمیت علم تمرین و تمرینات اصولی که متناسب با نیازهای حرکتی و فیزیولوژیکی ورزش مورد نظر است، یک اصل مهم است.

از بازیکنی پرسپولیس تا مربیگری ذوب آهن اردبیل

مهندس بازدید : 602 04 / 02 / 1395 نظرات (0)

رضا آقایی درسال84 به پرسپولیس پیوست اوایل عضویتش درمدرسه فوتبال بود بعد در تیم های نونهالان،نوجوانان و جوانان بازی کردبا پرسپولیس...

نرمش های بازپروری کشیدگی عضلات کشاله ران

مهندس بازدید : 328 30 / 01 / 1395 نظرات (0)

نرمش های لگن مهم ترین قسمت درمان کشیدگی های عضلات کشاله ران هستند. انجام درست این حرکات نرمشی موجب میشود درد و ناراحتی بیمار خیلی سریعتر بهبود یافته و از عود بعدی این آسیب ها جلوگیری به عمل آید.

کشیدگی عضلات لگن از آسیب های شایع ورزشی است. این کشیدگی ها همچنین میتوانند در اثر فعالیت های بدنی شدید در کسانی که آمادگی ندارند هم ایجاد شوند. شایعترین عضلات لگن که دچار گشیدگی میشوند عضلات ادکتور یا نزدیک کننده ران هستند.

مهمترین این حرکات، نرمش های کششی و تقویتی هستند که در زیر نمونه هایی از آنها ذکر میشود.

پارگی رباط صلیبی

مهندس بازدید : 3890 30 / 01 / 1395 نظرات (0)

یکی از شایعترین آسیب های زانودر فوتبال مدرن ، کشیدگی یا پارگی لیگامان متقاطع (صلیبی) قدامی (جلویی) است که معمولا در حین ورزش های پرتحرکی مثل فوتبال  ایجاد میشود ؛ لذا می طلبد که مربیان آشنائی اجمالی نسبت به آن داشته باشند.

آناتومی زانو

 زانو بزرگترین مفصل بدن است. این مفصل از کنار هم قرار گرفتن سه استخوان تشکیل شده است. قسمت پایینی استخوان ران، قسمت بالایی استخوان ساق و استخوان کشکک. قسمت انتهای پایینی ران روی ساق حرکات لولایی دارد و کشکک در فرورفتگی شیار مانند پهنی که در جلوی انتهای پایینی ران قرار دارد میتواند به طرف بالا و پایین حرکت کند. مفصل زانو لیگامان های قوی دارد که استخوانها را به یکدیگر متصل میکند. این لیگامان ها مانع میشوند که استخوان های تشکیل دهنده مفصل در هر جهتی حرکت کنند.

تعداد صفحات : 10

درباره ما
Profile Pic
باشگاه فرهنگی ورزشی پرسپولیس در سال 72 توسط شهروز زارعی در استان اردبیل و شهر اردبیل تاسیس شد و در عرصه فوتبال فعالیت خود را آغاز کرد در اوایل با یک تیم بزرگسالان و در ادامه در مقاطع نونهالان ، نوجوانان ، جوانان فعالیت خود را گسترده کرد در اوایل فعالیت از سوی بازیکن برتر اردبیل و جام فلق مرحوم مقصود بایرامی مورد تشویق و حمایت قرار گرفت در سال 1379 اولین مدرسه فوتبال شهر اردبیل توسط پرسپولیس راه اندازی شد و به آموزش فوتبال آموزان پرداخت در سال 1389 این باشگاه به شرکت فرهنگی ورزشی تحت عنوان پرسپولیس سبلان و به شماره ثبت 9252 ثبت گردید و چندین سال نمایندگی رسمی باشگاه پرسپولیس تهران بوده و اکنون فعالیت خود را در عرصه آموزش و تیم داری ادامه می دهد.
اطلاعات کاربری
 • فراموشی رمز عبور؟
 • نظرسنجی
  آیا از باشگاه پرسپولیس اردبیل رازی هستید؟


  آمار سایت
 • کل مطالب : 50
 • کل نظرات : 12
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 16
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 22
 • بازدید امروز : 8
 • باردید دیروز : 45
 • گوگل امروز : 3
 • گوگل دیروز : 7
 • بازدید هفته : 418
 • بازدید ماه : 196
 • بازدید سال : 4,958
 • بازدید کلی : 288,196